آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو یعقوبی در سال ۱۳۷۸ دیپلم آرایشگری خود را از سازمان آموزش فنی‌ و حرفه‌ای اخذ نمود و فعالیت خود را در زمینه آرایشگری بصورت آزاد آغاز نمود. علاقه فراوان ایشان به در اختیار گذاشتن دانش و هنر خود به دیگران باعث شد تا در سال ۱۳۸۷ آموزشگاه آرایشگری بانو یعقوبی را تاسیس نماید.

از آن سال تاکنون کارآموزان زیادی را آموزش داده و روانه بازار کار کرده است و در طی‌ این مدت همواره به دنبال پیشرفت شخصی‌ خود در حیطه علم آرایشگری و همچنین بهینه سازی روش های تدریس بوده است.

هم اکنون آموزشگاه آرایشگری بانو یعقوبی در تهران پذیرای علاقه مندان در کلیه رشته‌های آرایشگری مانند گریم، هیرکات، رنگ و مش، آرایش عروس و غیره می‌باشد.

آموزشگاه آرایشگری بانو یعقوبی متشکل از اساتید مجرب و با سابقه در حوضه آموزش آرایشگری زنانه با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، مشغول به فعالیت آموزشی می باشد؛ این آموزشگاه با بیش از دو دهه فعالیت و با اتکا بر دانش حرفه ای خود در امر آموزش، افتخار تعلیم کارآموزان بسیاری را در زمینه مراقبت و زیبایی زنانه داشته اسشت.

این کارآموزان در طی‌ گذراندن این دوره‌ها با کلیه نکات پایه‌ای، متوسط و پیشرفته زیر نظر بانو یعقوبی آموزش داده می شوند. کارآموزان پس از اتمام دوره‌های خود و کسب مدرک بین‌المللی فنی‌ و حرفه‌ای میتوانند به راحتی‌ وارد بازار کار شوند.

 با توجه به اهداف بلند مدت موسسه، تمامی تلاش مدیر و مربیان آن در جهت خدمت رسانی هرچه بهتر و کسب هر چه بیشتر رضایت کارآموزان به منظور توسعه کمی و کیفی فعالیت های این مجموعه است؛ از راهبرد های این گروه به کارگیری سیستم های نوین آموزشی، پژوهشی و اطلاع رسانی در جهت ارتقاء سطح مهارت و دانش تخصصی جامعه، مخصوصاً فعالان در حوزه آرایشگری زنانه می باشد.

 امید است تا در پرتو لطف خداوند متعال بتوانیم همچنان موفق و مطمئن در راستای تحقق اهداف مان، که حرکت در جهت توسعه اشتغال پایدار برای جوانان میهن عزیز اسلامی مان است، گام برداریم.

تماس با ما

Call Now Buttonتماس و مشاوره رایگان